Petr Mikulášek, DiS. - SWISION, development studio (www stránky, e-shop, webové aplikace, informační systémy, SEO, grafický design, corporate design) Petr Mikulášek, DiS. - SWISION, development studio (www stránky, e-shop, webové aplikace, informační systémy, SEO, grafický design, corporate design)

"Nekvalitní řešení nevydělá ani na sebe,
kvalitní řešení vydělá na sebe i pro vás."

Petr Mikulášek, DiS. - SWISION, development studio (www stránky, e-shop, webové aplikace, informační systémy, SEO, grafický design, corporate design) 

Služby / SEO a optimalizace GUI

SEO a optimalizace GUI

Úspěšnost webu je závislá na mnoha aspektech a často je kladen důraz pouze na optimalizaci webu pro vyhledávače. Bohužel optimalizace webu pro vyhledávače je pouze jedním ze stavebních kamenů a k vytvoření úspěšného webu sama o sobě nestačí.

Aby váš web obstál v konkurenčním prostředí, musíme se zaměřit na optimalizaci nejen z hlediska vyhledávačů (SEO = Search Engine Optimization), ale také z hlediska přívětivosti grafického uživatelského rozhraní (GUI = Graphical User Interface) a celkové přístupnosti webu. Princip je jednoduchý, pokud se vám podaří návštěvníka na web přivést, je třeba ho na něm také udržet.