Petr Mikulášek, DiS. - SWISION, development studio (www stránky, e-shop, webové aplikace, informační systémy, SEO, grafický design, corporate design) Petr Mikulášek, DiS. - SWISION, development studio (www stránky, e-shop, webové aplikace, informační systémy, SEO, grafický design, corporate design)

"Nejdražší řešení není vždy nejlepším
řešením, nejlevnější jím není nikdy."

Petr Mikulášek, DiS. - SWISION, development studio (www stránky, e-shop, webové aplikace, informační systémy, SEO, grafický design, corporate design) 

Služby / Optimalizace a údržba databáze

Optimalizace a údržba databáze

Efektivita zpracování dat v databázi není závislá pouze na databázové platformě (Firebird, MySQL, MS SQL, Oracle, ...) a výkonu hardwaru, ale také na dobře navržené databázové struktuře, údržbě a správném používání SQL dotazů.

Stejně jako cokoli jiného i databáze svým běžným provozem stárne, proto může časem, v závislosti na množství dat, docházet k jejímu zpomalování. Bez údržby a optimalizace se komunikace výrazně zpomalí, dojde ke zpomalení všech programových částí, které jsou na databázi závislé a logickým důsledkem bude snížení přístupnosti celého systému. Nabízíme vám optimalizaci a údržbu databází nebo konzultace s doporučením ke změnám za účelem zvýšení efektivity.