Petr Mikulášek, DiS. - SWISION, development studio (www stránky, e-shop, webové aplikace, informační systémy, SEO, grafický design, corporate design) Petr Mikulášek, DiS. - SWISION, development studio (www stránky, e-shop, webové aplikace, informační systémy, SEO, grafický design, corporate design)

"Nekvalitní řešení nevydělá ani na sebe,
kvalitní řešení vydělá na sebe i pro vás."

Petr Mikulášek, DiS. - SWISION, development studio (www stránky, e-shop, webové aplikace, informační systémy, SEO, grafický design, corporate design) 

Reference / Žij-zdravě.cz, s.r.o.

Služby:

Grafický design, tvorba webu, zakázkové programování, SEO

Technologie:

PHP 5.3, SQL (Firebird), XML, HTML5, CSS3, JavaScript

Popis:
Předmětem zakázky byl návrh grafického designu webu a vytvoření dynamického webu postaveného na redakčním systému. Pro správu webu a implementaci dalších funkcionalit byl použit náš redakční systém VARIO CMS. Mezi funkcionality navržené a implementované dle potřeb zákazníka patří koučink klientů (koučink zahrnuje evidenci dat ze vstupní konzultace, plánování schůzek, evidenci měření, zanesení výsledků měření do grafu, sestavování jídelníčků, kalkulátor bazálního metabolizmu, řízení přístupu klientů do sebekoučinku a dohled nad sebekoučinkem klienta), propojení koučinku klientů s veřejnou částí webu (zobrazení počtu klientů a zhubnutých kilogramů na základě evidovaných měření), evidence objednávek, evidence a export plateb pro potřeby účetnictví, rozsáhlá databáze potravin a aktivit, správa poskytovaných služeb a jejich ceníku, evidence referencí, vytváření tiskových sestav ve formátu PDF a mnoho dalšího.

Rozšíření webu o ABSI kalkulátor, bezplatné poradenství, modul pro zjednodušené vyhodnocení vyváženosti stravování, import plateb z internetového bankovnictví, správu banerů, vytváření receptů z databáze potravin, propojení kalendáře plánovaných schůzek s aplikací MS Outlook nebo kalendářem v chytrém mobilním telefonu a sebekoučink. Sebekoučink je sekce webu, kde si mohou klienti po přihlášení evidovat denní energetický příjem/výdej a rekapitulovat denní režim. Sebekoučink je úzce propojen s koučinkem klienta a jednoduchým způsobem mu signalizuje, zda je energetický příjem/výdej vyvážený.

Web:
www.zij-zdrave.cz